Wakacje dla wychowanków SIEMACHA Spot 24/7 z Wrocławia

01 October 2019
Category Informacje
Wakacje dla wychowanków SIEMACHA Spot 24/7 z Wrocławia
Wakacje już minęły... Pozostały wspomnienia!

Wychowankowie SPOT 24/7 Maślicka w terminie 1-10.08.19r. wzięli udział w wyjeździe kolonijnym do miejscowości OSTROWO. Zwiedzili Władysławowo, Gdańsk i Gdynię, uczestniczyli w zajęciach sportowych, plastycznych, krajoznawczych, integracyjnych i socjoterapeutycznych. Zawarli wiele nowych znajomości, które trwają do dziś.
Wychowankowie SPOT 24/7 ul. Obornicka w terminie 29.07 – 12.08.19r. wyjechali na wakacje do Kołobrzegu. Pogoda sprzyjała im przez cały pobyt, zwiedzali miasto i okoliczne miejscowości, brali udział w zajęciach sportowych (siatkówka – boisko i plaża, piłka nożna – boisko i plaża, koszykówka, rugby na plaży), zajęciach integracyjnych, socjoterapeutycznych. Zadowoleni, opaleni i pełni wakacyjnych wspomnień wrócili do Wrocławia.
 
Pięcioro wychowanków Spot 24/7 z Maślickiej i Obornickiej uczestniczyło w dwóch obozach sportowych w Zakopanem i Poddąbiu z klubem Wrox Gym. Nasi sportowcy pod czujnym okiem Trenera Tomasza Skórkowskiego szlifowali formę przed nowym sezonem i zdobyli nominacje na wyższe stopnie w BJJ. Pobyt na obu obozach możliwy był dzięki Panu Adamowi Piskozub za co bardzo dziękujemy!!!
Siemacha Online close