Wakacje dla wychowanków SIEMACHA Spot 24/7 z Krakowa

01 October 2019
Category Informacje
Wakacje dla wychowanków SIEMACHA Spot 24/7 z Krakowa
Tegoroczne wakacje nasi podopieczni spędzili bardzo aktywnie...

 

Tegoroczne wakacje nasi podopieczni spędzili bardzo aktywnie:
Na koloniach w Ostrowie nad morzem mieli zapewnione takie atrakcje, jak spacery po wybrzeżu i wśród sosnowych lasów, gry i zabawy na świeżym powietrzu, rejs statkiem i podziwianie zachodu słońca nad wodą oraz mnóstwo wycieczek pieszych i autokarowych, m.in. do Trójmiasta, Jastrzębiej Góry, Rozewia, Władysławowa, Pucka i Karwii. Dzięki nim poznali najciekawsze miejsca i turystyczne atrakcje polskiego wybrzeża.
Z kolei dwoje naszych wychowanków dzielnie trenowało i pracowało w tym czasie na swoje małe sukcesy sportowe: Julia podczas Volley Camp Zawoja 2019 organizowanego przez Sekcję Siatkówki Kobiet TS Wisła, a Rafał uzyskał tytuł Junior Coach w czasie drugiej już sesji kursu trenerskiego piłki nożnej organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” w Ząbkach k. Warszawy.
Nie zabrakło też elementów edukacyjnych: z końcem sierpnia jedna z naszych podopiecznych brała udział w Press Camp w Krynicy Zdroju, gdzie szlifowała swoje umiejętności i zdobywała wiedzę podczas  warsztatów dziennikarsko-fotograficznych.
Siemacha Online close