Wizyta w firmie POLAN

30 July 2019
Category Informacje
Wizyta w firmie POLAN
Wychowankowie Siemacha SPOT 24/7 w Odporyszowie dzięki uprzejmości firmy Polan, mogli zobaczyć produkcję i przygotować własnoręcznie dla siebie ogórki konserwowe i inne przetwory. 

Wychowankowie Siemacha SPOT 24/7 w Odporyszowie dzięki uprzejmości firmy Polan, która od pół wieku produkuje domowe i smaczne wyroby, mogli zobaczyć produkcję i przygotować własnoręcznie dla siebie ogórki konserwowe i inne przetwory. Firma Polan powstała w 1969 roku, w małej rodzinnej wytwórni zaczęto wtedy produkować ogórki konserwowe w słoikach.
Dziś, ćwierć wieku od tamtych czasów produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, w ekologicznie czystej okolicy wolnej od jakichkolwiek zanieczyszczeń i wpływu cywilizacji. Zmieniło się wszystko - w firmę zainwestował francuski kapitał, zainstalowano nowoczesne linie produkcyjne, zatrudniono kilkuset pracowników. Nie zmieniło się tylko jedno - nadal właściciele i twórcy firmy osobiście doglądają produkcji każdego wyrobu i nadal dodają do tych wyrobów coś, co czyni je niepowtarzalnymi - Serce.
Wszystkie starania firmy zostały docenione nie tylko przez klientów, ale również przez niezależnych ekspertów, którzy nagrodzili Polan i jego zarząd wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.
Stowarzyszenie SIEMACHA bardzo dziękuje Panu Prezesowi Henrykowi Nowickiemu za pomoc, zaangażowanie i zorganizowanie w/w przedsięwzięcia dla naszych wychowanków
Siemacha Online close