Turnus w Kacwinie

30 July 2019
Category Informacje
Turnus w Kacwinie
Słoneczny początek wakacji najmłodsza grupa wychowanków ze Spot Kozłówek spędziła w malowniczym Kacwinie.

Słoneczny początek wakacji najmłodsza grupa wychowanków ze Spot Kozłówek spędziła w malowniczym Kacwinie poznając piękno i historię polskiej części Spisza i Pienin. Wyjazd obfitował w liczne atrakcje. Zwiedziliśmy Niedzicę, do której dotarliśmy pieszo. Po pokonaniu kilkuset schodów podziwialiśmy zamek i zaporę.
Wybraliśmy się na spływ przełomem Dunajca, z którego oglądaliśmy urwiste zbocza pienińskich szczytów wpadające do rzeki. W gwarnej od turystów Szczawnicy odpoczęliśmy i zjedliśmy najlepsze gofry. 
Największym wyzwaniem były dla nas Pieniny, dzielnie się wspinaliśmy i zdobyliśmy kilka szczytów: Sokolicę, Czertezik i Czerteż .
Korzystając z pogody i uroków Spisza spędzaliśmy dużo czasu na grach i zabawach na świeżym powietrzu  poznając się lepiej i integrując.
Podczas wyjazdu uczestniczyliśmy w programie socjoterapeutycznym ,,Żyj zdrowo”. Dzięki spotkaniom programowym poszerzyliśmy swoją wiedzą dotyczącą szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. Aktywnie wykonywaliśmy ćwiczenia i wymienialiśmy się własnymi doświadczeniami.
Zapraszamy do fotorelacji z wyjazdu.
Siemacha Online close