Złoty Słonecznik 2018 dla SIEMACHA Spot ul. Mogilska 58

03 October 2018
Category Informacje
Złoty Słonecznik 2018 dla SIEMACHA Spot ul. Mogilska 58
SIEMACHA otrzymała statuetkę Złotego Słonecznika w kategorii RUCH za projekt „Zadyszka” realizowany w SIEMACHA Spot ul. Mogilska 58.

SIEMACHA otrzymała statuetkę Złotego Słonecznika w kategorii RUCH za projekt „Zadyszka” realizowany w SIEMACHA Spot  ul. Mogilska 58.
CzasDzieci.pl już po raz ósmy przyznał nagrody za inicjatywy na rzecz dzieci - Słoneczniki 2018.
SIEMACHA otrzymała statuetkę Złotego Słonecznika w kategorii RUCH za projekt „Zadyszka” realizowany w SIEMACHA Spot  ul. Mogilska 58. 
Piątkowa gala rozdania krakowskich nagród konkursu Słoneczniki 2018 w Operze Krakowskiej była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń ostatnich tygodni, nie tylko przez środowiska związane z organizacją zajęć dla dzieci, ale także przez rodziców. Konkurs Słoneczniki 2018 jest jedną z nielicznych inicjatyw, która nagradza codzienny trud wszystkich tych, dla których rozwój dzieci jest najważniejszy
Nagrody przyznawane są przez grono ekspertów, ale co warte podkreślenia również przez samych rodziców. To dzięki ich głosom organizatorzy wydarzeń dedykowanych dzieciom mogą otrzymać Nagrodę Rodziców (zdaniem niektórych najcenniejsze wyróżnienie w tym konkursie.
Galę znakomicie (i nie po raz pierwszy) poprowadził Michał Zalewski. Na sam początek oraz w przerwach między ogłaszaniem kolejnych laureatów na scenie pojawiali się artyści Opery Krakowskiej uświetniając galę utworami ze spektaklu "Pan Tralaliński". To była prawdziwa uczta dla ucha i oka!
 W każdej z sześciu kategorii (język, logika, sztuki wizualne, ruch, muzyka, przyroda) przyznano statuetkę Złotego Słonecznika, Nagrodę Rodziców a także specjalne wyróżnienie jury. W skład kapituły jury weszli: pełnomocnik prezydenta ds. rodziny – pani Marzena Paszkot, prof. Jagoda Cieszyńska, dr Renata Pater, dr Joanna Olszewska-Gniadek, Antonina Dróżdż oraz Agnieszka Karp-Szymańska.
 
Siemacha Online close