TAURON Sportowy Partner SIEMACHY!

21 March 2018
Category Ogłoszenia
TAURON Sportowy Partner SIEMACHY!
TAURON Polska Energia od kilku lat jest
sportowym partnerem SIEMACHY. Wspiera
Akademię Sportu Progres oraz liczne projekty
sportowe realizowane w Centrach Rozwoju
Com-Com Zone. Wśród najważniejszych należy
wymienić największy w Małopolsce turniej piłki
nożnej organizowany z okazji Dnia Dziecka,
Juliadę – imprezę sportowo-rekreacyjną,
Meeting Pływacki oraz Rajd Konny szlakiem
Jana Wnęka.

Nasze nowe kierunki współpracy w 2018 r. to elektromobilność i energia z wody. Już wkrótce przy obiektach sportowych SIEMACHY pojawią się miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. TAURON Polska Energia - nasz Partner Sportowy jest gwarancją długofalowej i stabilnej współpracy. Dzięki czemu możliwa jest realizacja emocjonujących wydarzeń sportowych oraz ciekawych projektów społecznych.

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką Grupy TAURON – jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce.

Grupa TAURON dostarcza ponad 49,7 TWh energii elektrycznej rocznie do 5,5 milionów Klientów końcowych, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą w kraju oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku. Holding kontroluje ok. 29 proc. polskich zasobów energetycznego węgla kamiennego.

Grupa TAURON angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Współpracuje, między innymi, z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Polskim Komitetem Olimpijskim.

Siemacha Online close