Kolędowanie z wychowankami SIEMACHY

18 December 2017
Category Informacje
Kolędowanie z wychowankami SIEMACHY
Krakowską tradycją stało się kolędowanie
z wychowankami SIEMACHY w kręgu
znamienitych gości, od lat wspierających
działania Stowarzyszenia. Tegoroczne
świąteczne spotkanie i uroczysty "Wieczór
Kolęd 2017" odbył się w tonacji jazzowej. 

Krakowską tradycją stało się kolędowanie z wychowankami  SIEMACHY, w kręgu znamienitych gości, od lat wspierających działania Stowarzyszenia. Tegoroczne świąteczne spotkanie, uroczysty "Wieczór Kolęd 2017" odbyło się  w tonacji jazzowej. W tym roku spotykaliśmy się już po raz szósty. Dokładnie 19 grudnia 2012 roku spotkaliśmy się po raz pierwszy. By przy wspólnym stole i dźwiękach kolęd, w atmosferze oczekiwania i radości z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia móc przez chwilę pobyć razem.
W minioną  niedzielę 17 grudnia 2017 do Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 12 przybyło ponad 800 wychowanków i młodych sportowców z sekcji sportowych piłki nożnej, pływackiej i tenisa stołowego a także ok. 100 gości spośród partnerów, członków i pracowników stowarzyszenia.
Swoją obecności zaszczycił nas prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.
Spotkanie uświetnili śpiewaniem kolęd artyści Universal Music Polska: Joanna Dark, Monika Lewczuk, Adam Stachowiak, Pamela Stone oraz Dominika Kuzay z zespołem. W  muzykowaniu towarzyszyli im  wychowankowie SIEMACHY.
Spotkanie poprowadziła pani redaktor Magdalena Drohomirecka.
 
Siemacha Online close