​Urodziny po amerykańsku

09 November 2017
Category Informacje
​Urodziny po amerykańsku
Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po 7. urodzinach SIEMACHA Spot Gemini Park Tarnów, a już zapowiada się kolejna urodzinowa impreza na 102! W nocy z 17 na 18 listopada dziewiątą rocznicę działalności będzie świętować SIEMACHA Spot Ptaszyckiego 6 w Krakowie. 

Urodziny odbędą się na… amerykańskiej prowincji. Będą więc kowboje, szeryf, i traper, z pewnością nie zabraknie też „jeźdźca znikąd”. Zapowiada się biesiadowanie głośne, wesołe i przy dźwiękach muzyki rodem z Dzikiego Zachodu. Śmiałkowie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie, jak i spróbować sił w rozbijaniu piniaty wypełnionej słodyczami. Tych bardziej nostalgicznych organizatorzy zachęcą do uwiecznienia urodzinowych przebojów i podbojów w specjalnej fotobudce. Będą tańce, hulańce i karaoke.
 
Szykujcie się zatem na imprezę, jakiej jeszcze w SIEMASZE nie było. I co najważniejsze bądźcie wyspani! Zapowiada się bowiem zabawa do białego rana! 

Korzystając z okazji, życzymy Dyrekcji i Wychowankom Spotu przy Ptaszyckiego udanej zabawy na co dzień, nie tylko od święta. Każdego dnia odkrywajcie „nowe lądy”!

 
Siemacha Online close