​Partner na czterech kółkach

08 November 2017
Category Informacje
​Partner na czterech kółkach
Toyota Motor Poland od wielu lat angażuje się w działalność społeczną. Pasja i profesjonalizm tej jednej z największych na świecie firm motoryzacyjnych umożliwiły Stowarzyszeniu SIEMACHA zrealizować wiele projektów na rzecz dzieci i młodzieży, a także pracowników.

Do najważniejszych wspólnych inicjatyw należy „Malta English Camps 2017”, projekt podnoszący kompetencje językowe pracowników i wychowanków SIEMACHY, w ramach którego mogą oni uczestniczyć w zagranicznych kursach języka angielskiego. Program „Malta English Camps 2017” pozwala organizacji odważnie angażować się w przedsięwzięcia o charakterze międzynarodowym, śmiało aplikować o fundusze unijne, a także popularyzować misję Stowarzyszenia wśród zagranicznych partnerów.
 
Współpraca SIEMACHY i Toyota Motor Poland ma nie tylko wymiar finansowy, ale także merytoryczny. Stowarzyszenie, mając blisko 25 lat doświadczenia w pracy z młodzieżą, wprowadza Firmę w obszar pomocy społecznej, natomiast Toyota Motor Poland wspiera Stowarzyszenie w zakresie wiedzy o zarządzaniu pracownikami, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań systemowych, ochronie środowiska i współpracy z partnerami.
 
Toyota Motor Poland jest częścią Toyota Motor Corporation, jednego z trzech największych koncernów motoryzacyjnych świata. Samochody Toyota charakteryzuje wysoka jakość oraz dbałość o środowisko, dlatego cieszą się tak dużą popularnością w Europie. W Polsce Toyota od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jest to wynik pracy doskonałego, ponad 100 osobowego, zespołu pracowników centrali w Warszawie, Toyota Motor Poland (TMPL), i sprawnie działającej, najlepszej w Polsce sieci 63 dilerów, którą koordynuje Pan Prezydent Jacek Pawlak.

Toyota jako pierwsza firma o globalnym zasięgu wprowadziła do szerokiego obrotu samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, charakteryzujące się czystością spalin. Dzięki temu rozwiązaniu zostało ograniczone zużycie paliwa i emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Dążeniem Toyoty jest jednak samochód z napędem elektrycznym, którego produkcja oparta jest na naturalnych źródłach energii.

Mamy nadzieję, ze cel ten nie długo zostanie osiągnięty, czego Toyota Motor Poland i wszystkim, którym dbałość o środowisko leży na sercu, szczerze życzymy.
Siemacha Online close