Chodźże na spacer

10 October 2017
Category Informacje
Chodźże na spacer
Spacerować można powoli, ale można też szybko. Można spacerować po lesie, łące lub parku. Miłośnicy literatury mogą spacerować śladami swoich ulubionych pisarzy lub bohaterów. Fani historii z kolei mogą odbywać spacery po zabytkach miast, które odwiedzają.

A od niedawna można wyruszyć na wirtualny spacer po SIEMACHA Spot Magnolia Park. Przespacerujemy się?

A zatem wchodzimy. Przechodzimy przez amfiteatr. Zaglądamy do kuchni. Wszystko jest na wyciagnięcie ręki, kolory są intensywne, aż chce się przesunąć stojące pod ścianą krzesło. Dalej możemy zajrzeć do wszystkich pracowni w Spocie i przez chwilę poczuć się jak Siemachowiec czekający na swoje ulubione zajęcia. Jest intrygująco. Wystarczy założyć specjalne okulary tudzież po prostu włączyć komputer lub laptop i niezależnie od okoliczności, czasu i miejsca, dać nura do wirtualnej rzeczywistości SIEMACHA Spot Magnolia Park.

Na tę wirtualną przechadzkę po raz pierwszy udaliśmy się podczas warszawskich targów Shopping Center Forum, w których uczestniczyliśmy z końcem września. Na spacer zaprosiła nas firma Fream z Wrocławia, która za pomocą edytora Evryplace umożliwia wszystkim zainteresowanym tworzenie interaktywnych prezentacji 3D.

No to, komu w drogę, temu czas kliknąć link! KLIKNIJ >>>

Siemacha Online close