​Operacja przecinania wstęgi zakończona sukcesem!

18 September 2017
​Operacja przecinania wstęgi zakończona sukcesem!
W minioną sobotę, 16 września, w odporyszowskie progi zawitali znamienici goście, bo i okazja do spotkania była znakomita. Trwające od wiosny modernizacyjno-budowlane prace na terenie Odporyszowa dobiegły końca. Nowe inwestycje mogły zatem zostać oficjalnie oddane do użytku poprzez symboliczne przecięcie wstęgi. I to nie jednej. 

Po drodze
Sobotnie spotkanie przebiegało pod hasłem „Kierunek Odporyszów”. I właśnie w kierunku Odporyszowa bez problemu można dojechać otwartą w tę sobotę drogą. Uroczystego przecięcia wstęgi na świeżo wyasfaltowanej ulicy dokonał Kazimierz Augustyński w asyście wychowanków SIEMACHY. Z kolei prezesi firmy Toyota Kobos, Andrzej i Krzysztof Kobos, usiedli za kierownicą samochodu, by wraz z Siemachowcami sprawdzić, jak radzą sobie cztery kółka na nowej jezdni.

Zabawa
Następnie, ku uciesze młodszych wychowanków SIEMACHY, kolejna wstęga została przecięta na placu zabaw. Mistrzem ceremonii był Mikołaj Makłowicz, którego najmłodsi nie odstępowali ani na krok, czekając na moment, kiedy będą mogli przetestować nowe atrakcje.

Na rowerze
Ścieżka pieszo-rowerowa to kolejny obiekt oddany tego dnia do użytku. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. 500 m trasy zostało od razu przetestowane przez Siemachowców na rolkach i rowerach.

Kuchenne i konferencyjne rewolucje
Uroczystości były świetną okazją do zapoznana przybyłych gości z już istniejąca infrastrukturą Odporyszowa. Goście zwiedzili  stajnię, krytą ujeżdżalnię, pracownię muzyczną, gdzie zespół SIEMACHY zaprezentował swój repertuar, pracownię stolarską oraz pływalnię i salę fitness. Następnie goście skierowali swe kroki do domu WOJCIECH, w którym niedawno oddano do użytku kuchnię z bardzo profesjonalnym osprzętem oraz salę konferencyjną, urządzoną na zadaszonym i przeszklonym tarasie.

Słowa podziękowania
Uroczystości zakończyły się przy wspólnym stole, gdzie raz po raz dały się słyszeć słowa podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności, dla tych, bez których nie byłoby okazji do tak udanego spotkania, a mianowicie dla firm

Budimex
Konspol
Oknoplast
Proxima-Service
Press Glass
Gemini Holdings
Maciej Sikorski
Maciej Zientara

Andrzej Hołój
Zbigniew Engel
Bruk-Bet

Konsalnet Holding
Wino Makłowicz
Fundacja LOTTO
SAO Investments
Grupa Nowy Styl
Philip Morris International
Philips
Wiśniowski
Siemacha Online close