NAUKA JAZDY KONNEJ / HIPOTERAPIA / WYJAZDY WYPOCZYNKOWE
 
Centrum Sportów Konnych Odporyszów to nowoczesny obiekt sportowy w pełni przygotowany do szkolenia umiejętności jazdy konnej zarówno u osób początkujących, jak i  zaawansowanych. Centrum leży na terenie bajecznego Płaskowyżu Tarnowskiego w malowniczej wiosce Odporyszów.
 
W Centrum Sportów Konnych Odporyszów mamy obecnie 13 koni. Na pierwszy rzut oka wszystkie są takie same ale tak naprawdę każdy z nich jest inny. Różnią się wzrostem, umaszczeniem i wagą. Niektóre lubią ciszę i spokój, poruszają się dostojnie, podczas gdy inne pełne wigoru i energii rwą się do jazdy. Gdy jedne przodują na zawodach sportowych, pozostałe są mistrzami hipoterapii. Są konie, które świetnie sprawdzają się podczas pracy z dziećmi, jak i takie, które słuchają tylko dorosłych. By je lepiej poznać, trzeba z nimi często przebywać. Tylko wówczas odsłaniają swoją prawdziwą, fascynującą naturę.   
 
W Centrum Sportów Konnych Odporyszów dbamy o wygodę naszych podopiecznych i klientów. Do dyspozycji koni jest jasna i czysta stajnia o powierzchni 450 m kw. z 22 boksami. Obok stajni znajduje się ogrzewana siodlarniaszatnia, pomieszczenie sanitarne z prysznicami oraz pokój socjalny.
 
 
Siemacha Online close