Pierwszy turnus językowy na Malcie za nami

14 March 2017
Category Informacje
Pierwszy turnus językowy na Malcie za nami
Pedagodzy SIEMACHY, którzy jako pierwsi wyruszyli na Maltę, by tam uczestniczyć w intensywnym kursie języka angielskiego, wrócili do Polski pełni wrażeń,
a przede wszystkim –pełni odwagi, by w pracy zawodowej częściej posługiwać się tym językiem.

Program „Malta English Camps 2017” jest naturalnym przedłużeniem relacji, które od wielu lat definiują wielowymiarową współpracę między Stowarzyszeniem SIEMACHA oraz różnymi instytucjami społecznymi i publicznymi na Malcie. Jesteśmy przekonani, że nie sposób „eksportować” naszych idei poza granice Polski bez powszechnej znajomości języka angielskiego w gronie siemachowskiej kadry. Nie sposób budować także trwałych partnerstw z organizacjami społecznymi spoza naszego kraju, bez biegłej umiejętności posługiwania się językiem angielskim przez poszczególnych wychowawców, instruktorów i trenerów. Kompetencje naszej organizacji to kompetencje poszczególnych osób. Właśnie dlatego wystartowaliśmy z programem intensywnych szkoleń językowych na Malcie. Łącznie, od lutego do grudnia 2017 roku, wyjedzie na Maltę w ramach 25 turnusów blisko 50 pracowników SIEMACHY, którzy podczas tygodniowych kursów języka angielskiego będą podnosić swoje kwalifikacje i zwiedzać najważniejsze maltańskie zabytki. 

Jesteśmy przekonani, że program „Malta English Camps 2017” wzmocni nasze kompetencje, a tym samym pozwoli nam odważnie angażować się w przedsięwzięcia o charakterze międzynarodowym, śmiało aplikować o fundusze unijne, a także popularyzować naszą wiedzę i doświadczenie wśród zagranicznych partnerów. Najwyższy czas, by SIEMACHA stała się organizacją międzynarodową. „SIEMACHA goes international” – taka ambicja określa nasze działania. 

Kluczowym partnerem projektu „Malta English Camps 2017” jest Toyota Motor Poland.
malta  
Siemacha Online close