Make a change: Africa Camp

04 February 2017
Category Informacje
Make a change: Africa Camp
Już wkrótce pięcioro wychowanków SIEMACHY wyjedzie do Afryki, by tam – po opieką pracowników Fundacji AfriCat – odkrywać urodę tego niezwykłego kontynentu. Podczas dziesięciodniowego pobytu w Namibii uczestnicy wezmą udział w programie edukacyjnym, który poprzez bezpośredni kontakt z dziką przyrodą wprowadzi ich w problematykę funkcjonowania naturalnych afrykańskich ekosystemów. 

Pomysł realizacji tego projektu zrodził się w głowie Marysi Geremek, która jest pełnym pasji lekarzem weterynarii, oddanym instruktorem jeździectwa i zapaloną podróżniczką. Marysia od lat prowadzi autorską stronę internetową (www.makeachange.pl), a także bloga, którym zaraża młodych ludzi pasją podróżowania w najodleglejsze zakątki świata.
 
SIEMACHA podjęła się współrealizacji tego przedsięwzięcia z wielkim entuzjazmem. Okazało się bowiem, że wartość podróżowania jest wspólnym mianownikiem zarówno dla „MAKE A CHANGE”, czyli organizacji prowadzonej przez Marysię Geremek, jak i dla SIEMACHY, która od lat – w ślad za doskonale znanym przekonaniem: „Podróże kształcą!” – organizuje dla swoich podopiecznych wyjazdy edukacyjne do różnych krajów Europy. Dzięki wspólnym wartościom szybko znaleźliśmy wspólny język, a w konsekwencji – determinację do działania na rzecz wychowanków SIEMACHY.
 
To przedsięwzięcie nie powiedzie się jednak bez odpowiedniego budżetu. Koszt wyjazdu jednego wychowanka do Namibii wynosi 6 000 złotych. Aby możliwy stał się wyjazd 5 podopiecznych, potrzebujemy zgromadzić kwotę wysokości 30 000 złotych.
 
Jeśli tylko pasja podróżowania jest Ci bliska i jeśli podróże to Twój sposób na poznawanie świata, zdobywanie niepowtarzalnych doświadczeń i budzenie wyobraźni, to przyłącz się do naszego projektu. Jesteśmy przekonani, że ta podróż i ten program sprawią, że młodzi ludzie staną się kimś innym – staną się osobami pewnymi siebie, pełnymi pasji i odwagi działania.
 
Zostań partnerem! Przekaż darowiznę i miej swój udział w realizacji projektu!
 
Darowizny z można wpłacać na rachunek Stowarzyszenia SIEMACHA: 35 1020 2892 0000 5602 0238 8544 (koniecznie z dopiskiem „Wyjazd Afryka”).
 
„Make a change: Africa Camp” już wkrótce stanie się faktem!

Siemacha Online close