Konsalnet Golf Cup

25 May 2016
Category Informacje
Konsalnet Golf Cup
Konsalnet - największa firma branży ochrony w Polsce zorganizowała charytatywny turniej golfowy oraz aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową Stowarzyszenia SIEMACHA w podtarnowskim Odporyszowie. 

W miniony piątek – 20 maja 2016 r. na terenie Rosa Private Golf Club w Konopiskach k/Częstochowy odbył się Konsalnet Golf Cup – turniej, który zgromadził kilkudziesięciu uczestników z całej Polski. Wychowankowie SIEMACHY, którzy do tej pory nie pory nie mieli okazji, aby sprawdzić swoje umiejętności podczas gry, wzięli udział w Akademii Golfa, którą poprowadzili instruktorzy Rosa Private Golf Club. 

Po sportowych zmaganiach wychowankowie Stowarzyszenia SIEMACHA zaprezentowali swoje muzyczne umiejętności podczas koncertu. Istotnym punktem programu była aukcja, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz SIEMACHY. Przedmioty na ten cel przekazali m.in. Anna Maria Jopek, Rafał Sonik i Jerzy Dudek. Aukcję poprowadził Piotr Gąsowski. Gościem specjalnym wydarzenia i współprowadzącym aukcję był Jerzy Dudek.
Dziękujemy!

Konsalnet Holding jest największą firmą branży ochrony, działającą w Polsce od ponad 20 lat. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej oferuje pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Firma zapewnia ochronę ponad 3200 obiektów a usługi monitoringu świadczy dla 40 tysięcy klientów.
Siemacha Online close