Najlepszy Trener Młodzieży!

10 February 2016
Category Informacje
Najlepszy Trener Młodzieży!
Podczas wczorajszej gali XXI Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski Krzysztof Lipecki z AS Progres odebrał statuetkę zwycięzcy w kategorii "Trener Młodzieży".

Krzysztof Lipecki pracuje z młodzieżą w różnych kategoriach wiekowych od sześciu lat. To świetny teoretyk i praktyk w swojej dziedzinie. Do jego najważniejszych osiągnięć z AS Progres należy zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Jego celem jest jak najlepsze przygotowanie zawodników do skutecznej rywalizacji na poziomie seniorskim, a w codziennej pracy stawia na jakość wykonywania ćwiczeń.
Podczas wczorajszej uroczystości podsumowującej tegoroczny plebiscyt odebraliśmy także drugie wyróżnienie. Wychowankowie SIEMACHA Spot 24/7 w Odporyszowie otrzymali specjalną nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa "Jasna Strona Futbolu".

W ubiegłych latach laureatami Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski w kategorii "Trener Młodzieży" byli także Grzegorz Dąbrowski oraz Dariusz Iwanowski, a nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa "Jasna Strona Futbolu" otrzymała Akademia Sportu Progres.

Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski organizowany jest przez Małopolski Związek Piłki Nożnej, Gazetę Krakowską i Radio Kraków.
Siemacha Online close