Teledysk promujący płytę "Gwiazdy po kolędzie"

10 December 2015
Category Informacje
Teledysk promujący płytę "Gwiazdy po kolędzie"
Wychowankowie SIEMACHY nagrali wraz z polskimi artystami płytę świąteczną „Gwiazdy po kolędzie”. Teledysk „Gdy się Chrystus rodzi” promuje wydawnictwo, którego partnerem głównym jest Grupa INTER-BUD.

W projekt zaangażowali się młodzi topowi wykonawcy Universal Music Polska i Magic Records, którzy zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia wraz z utalentowanymi wychowankami Stowarzyszenia SIEMACHA.Wychowankowie Siemachy to młodzi ludzie, w wieku od 12 do 18 lat, którzy, na co dzień spędzają wiele czasu w pracowniach muzycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie. Właśnie tam, korzystając z możliwości kontaktu z rówieśnikami oraz udziału w bezpłatnych warsztatach, rozwijają swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wielu z nich marzy o profesjonalnej karierze muzycznej, a niektórzy grają w amatorskich zespołach. Niemal każdego dnia, w godzinach popołudniowych, spędzają czas na warsztatach i spotkaniach w SIEMASZE. Ich występy muzyczne są stałym elementem wszystkich uroczystości Stowarzyszenia.

Projektowi od pierwszej edycji patronuje Kardynał Franciszek Macharski – przyjaciel i „ambasador” Siemachy od 1993 roku, Członek Honorowy Stowarzyszenia Siemacha.

Wieloletni partner SIEMACHY, generalny wykonawca Nowoczesnego Domu Dziecka w Odporyszowie a także wiele firm i organizacji współpracujących ze Stowarzyszeniem. Na płycie usłyszycie między innymi: Rafała Brzozowskiego, Margaret, Kasię Popowską, Antka Smykiewicza, Sarsę oraz Pamelę Stone.
Siemacha Online close