Around the World in a Day: podsumowanie akcji

07 July 2015
Category Informacje
Around the World in a Day: podsumowanie akcji
Hilton Garden Inn Kraków przyłączył się do ogólnoświatowej akcji charytatywnej hoteli Hilton, której głównym celem jest promowanie zdrowego trybu życia. Co roku w ciągu jednego dnia hotele rywalizują ze sobą o to kto pokona jak największą ilość kilometrów, by osiągnąć jeden wspólny cel – pokonać długość Ziemi dwukrotnie. Wydarzenie miało także cel charytatywny. W tym roku dochód zostanie przekazany naszemu Stowarzyszeniu.

Hotel wybrał SIEMACHĘ, bo jak mówią – "(...) w pełni zgadzamy się ze stwierdzeniem, że sport ma siłę wychowawczą, a młodzi ludzie zdobywają w ten sposób ważne doświadczenia społeczne".

Ideą organizatorów jest, by poprzez ruch uzdrawiać nie tylko ciało. Dla aktywnych uczestników, którzy pokonają 2,5 km pętlę wzdłuż bulwarów Wiślanych, przewidziane były atrakcje między innymi loteria fantowa, konkursy z niezwykłymi nagrodami oraz zabawy dla dzieci. 

Każdy przebyty kilometr się liczył, a dzięki temu, iż tak wielu wychowanków wzięło udział w akcji udało się hotelowi w Krakowie zdobyć pierwsze miejsce w klasyfikacji wszystkich obiektów z wynikiem 3405 km zgromadzonych od 20 czerwca do 28 czerwca 2015 roku. 

W sobotę zebrano 2876 km na licznikach, czyli:
  • 420,1 km na rolkach
  • 1286 km na rowerach
  • 1170 podczas biegów
Wszystkim aktywnym dziękujemy za wsparcie i dobrą zabawę!
Siemacha Online close